Eesti keele teise keelena olümpiaad 2017

2. märtsil toimus Sillamäe Gümnaasiumis eesti keele kui teise keele piirkondlik olümpiaad. Osavõtjaid oli ligemale 60 õpilast Sillamäelt, Narvast ja Jõhvist. Nende seas olid ka meie kooli õpilased: Ritšard Mägar (11), Nadežda Zahharova (18if), Aleksei Galjanov (18), Anastassia Fomkina (21), Viktoria Bražnik (21), Maksim Romanov (28) ja Stepan Bogatõrjov (28).
Sel aastal olümpiaadi teemaks oli “Omadussõna”. Võistlejad pidid täitma grammatilisi ja sõnavara teste ning seejärel esinema monoloogiga, milles pidid kasutama 3 etteantud omadussõna, näidates sellega oma eesti keele oskust ja loomingulisust.
Olümpiaadi tase oli sel aastal üsna kõrge, sest osalesid parimate Ida-Virumaa gümnaasiumide esindajad. Seda enam on meeldiv teatada, et meie kooli II kursuse õpilane Stepan Bogatõrjov sai olümpiaadil 4. koha, õnnitleme!
Suur tänu kõigile osalejatele ning loodame, et järgmisel aastal saavutavad meie kooli esindajad paremad tulemused.
Täname ka korraldajaid, Sillamäe Gümnaasiumi eesti keele õpetajaid, olümpiaadi eduka läbiviimise eest.

Juulia Sorokina, Niina Jevstafiadi

  • foto-1
  • foto-3
  • foto-4
  • foto-5
  • foto-6
  • foto-7

Simple Image Gallery Extended