Samsung Digi Pass programm

Samsung Digi Pass on neljakuuline uuenduslik ja võimalusterohke koolitusprogramm kutsekooliõpilastele vanuses 14–19. Koolitus aitab osalejal omandada oskused, mis on vajalikud igale unelmate karjäärile aluse panemiseks – IT-st iluteenusteni, metsandusest ettevõtluse ja meelelahutuseni.
Programmi ajal töötab iga osalejate meeskond koos mentoriga noorte endi välja pakutud projektiga, mille eesmärk on aidata Eesti noortel valmistuda paremini ette oma tulevaseks töökohaks. Koolituse ajal juhendavad osalejaid tõelised professionaalid, kes tutvustavad teabe ja veebisisu loomist ning jagamist, veebikodanikuks olemist
Koolituse lõpus antakse osalejatele Eesti esimesed Samsungi digitaalsed passid – nendega saavad osalejad tõendada oma digitaal- ja sotsiaaloskusi oma tulevastele tööandjatele. Noortele mõeldud programmi on töötanud välja Samsung Electronics Baltics koostöös Tallinna Ülikooli ja Noorteühenduste Liiduga. Sel aastal kandideeris rekordilised 19 kõrgel tasemel digi-ideedega meeskonda. Samsung Digi Passikoolitusprogrammi žürii valis välja 10 kutseõppurite meeskonda.
Ida-Virumaa Kutseharidusekeskuse Sillamäe õppekoha meeskond CyberPolice oli ka valitud programmi osalejaks. Tarkvaraarendaja eriala esimese kursuse õpilased German Kopajev,Jegor Gudkov,Mihhail Muravjov osаlesid 13-14 oktoobril koolitusel Tallinnas. Esimesel koolituspäeval kohtusid 33 entusiastlikku noort, 7 koolist ja 11 lahedat projektiideed. Teisel koolituspäeval räägiti stsenaariumipõhisest disainist, paberkavandi tegemine ja kuidas kasutada digitöövahendeid töökohal.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • cyberPolice-head

Simple Image Gallery Extended