Meie õpilased programmi Samsung Digi Pass võitjate hulgas!

IVKHK Sillamäe õppekoha noorem tarkvaraarendaja eriala õpilased German Kapajev, Jegor Gudkov ja Mihhail Muravjov õpetaja Natalja Redeani juhendamisel võitsid 3. koha Samsung Digi Passi finaalis ja said auhinnaks 200-eurosed kinkekaardid ning kaasaskantavad kõlarid! Oleme uhked meie õpilaste saavutuste üle! Palju õnne!
Finaalis esitasid oma ideelahendusi 33 noort Tallinna Tööstushariduskeskusest, Tallinna Kopli Ametikoolist, Rakvere Ametikoolist, Võrumaa Kutsehariduskeskusest, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusest, Luua Metsanduskoolist ning Tartu Kutsehariduskeskusest. Noorteprogrammi aitasid ellu viia Samsung, Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituut ja Eesti Noorteühenduste Liit.
Noorte lahendusi hindas ekspertidest koosnev žürii: Toomas Tiits (Samsung Electronics Baltic), Urve Mets (Kutsekoda), Kaie Piiskop (SA Innove), Peeter Marvet (Zone Media OÜ), Madli Ross (UNESCO), Roger Tibar (Eesti Noorteühenduste Liit), Kadri Kull (Euroopa Komisjon), Inga Kõue (HITSA), Meelis Mereküla (Haridus- ja Teadusministeerium), Pirje Jürgens (Tallinna Ülikool).

  • foto-1
  • foto-2
  • foto-4
  • foto-5
  • foto-6
  • foto-7
  • foto-8

Simple Image Gallery Extended