Stažeerimine Vilniuses

Erasmus logo

vilnus12 16. 3.18 head2

12.-16.märtil õnnestus mul osaleda „Erasmus+“ projektis „Euroopas õppides meistriks 3“ ning vahetada kogemust Leedus, „Vilniaus technologiju ir verslo profesinio mokymo centras” õppekeskuses Leedu kolleegidega.
Minu stažeerimine oli põnev ja tegevuskava tihe ning kasulik. Külastasin oma leedu kolleegide Justina ja Jaroslavi programeerimise õppetunde, mille käigus avastasin enda jaoks väga palju huvitavaid aspekte, mis on seotud erialaga.
Vaatlesin, kuidas toimusid sealsete õpilaste projektide kaitsmised, panin tähele nende professionaalsust ja komisjoni head töö korraldust.
Vabal ajal sain jalutada vanalinnas ja käia ekskursioonil. Ilusad tänavad, kirikud, arhetiktuur, ilm ja eriline õhkkond-kõik see jääb meelde! Suurepärased väikesed restoranid rahvuslike toitude ja hubase atmosfääriga suudavad ühendada Euroopa koloriiti rahvuslike traditsioonidega.
Kui mul tekib uus võimalus külastada Vilniust, lähen sinna hea meelega mitte ainult tööalaselt kuid ka turistina, et avastada uusi kohti ja kogeda uusi emotsioone.

IT kutseõpetaja Maria Andrejeva